Dış Cephe Yıkama

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Uzun yıllardır sektörde kusursuz hizmet parolası ile faaliyetlerine devam eden firmamız; Dış Cephe Yıkama Ankara hizmeti ile de sektörün öncüsü haline gelmiştir.

Bizler Ankara’da Dış Cephe Cam Temizliği yapan firmamız yüksek binalarda Cam ve Kompozit Temizliğinde öncelikle İŞ GÜVENLİĞİNE son derece önem vermekteyiz.

Dış Cephe Yıkama Ankara, Dış Cephe Cam Silimi Ankara, Dış Cephe Cam Temizliği Ankara

Binaların ücretsiz keşfinin yapılmasının ardından siz değerli müşterilerimize teklifimizi sunmaktayız.

İşinin ehli ekiplerimiz tarafından verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız. Dış cephe cam silimini yapacak personellerimiz tüm iş güvenliği evrakları ve koruyucu ekipmanları tam ve son teknolojiye uygundur. Uygun zeminde uygun temizleme ürünleriyle son derece iyi sonuçlar almaktayız. Kullanılan temizlik ürünleri binanızın cam ve kompozitlerinde kirlenmeyi geciktirici özelliğe sahiptir. Kullanılan tüm ekip ekipmanlar son teknolojiye uygundur.

Dış Cephe Yıkama Ankara, Dış Cephe Cam Silimi Ankara, Dış Cephe Cam Temizliği Ankara

Dış Cephe Yıkama Ankara hizmeti yapan firmamız , dış cephe cam temizliğinde binanın durumuna göre farklı metodlar kullanmaktadır. Bunlar; Dağcı ekip ile, Mobil vinç ile ve sepet yöntemi ile dış cephe cam silimidir. Tüm kullanılan bu ekipmanların ve sistemlerin iş güvenliği ve bakım evrakları tarihleri kontrol edilerek; iş başı yapılmadan önce siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Ankara’da dış cephe cam temizliği yapan firmamız iş hacminin büyüklüğüne bakılmaksızın; her projemizde mutlaka sevk idare konusunda tam yetkili, müşteri iletişimi ve empati yeteneği gelişmiş; en az lise mezunu bir şef bulundurmaktayız.

Dış Cephe Yıkama Ankara, Dış Cephe Cam Silimi Ankara, Dış Cephe Cam Temizliği Ankara

Dış cephe cam temizliğinin tamamlanmasının ardından siz değerli müşterilerimiz tarafından yapılan kontroller sonrasında iş teslimi tutanağı ile iş teslimi yapılır.

Dış cephe cam silimi binanın durumu , kirlilik oranı ve çevresel faktörler göz önünde bulundurularak belirli periyotlarda yapılmaktadır.

Sarıkaya Kurumsal Temizlik‘ ten Ankara’da Dış Cephe Cam Temizliği ya da Ankara’da Cam Silimi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz