Ev ve Villa Temizliği

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Evlerimiz bizlerin yaşam alanlarını oluşturan en değerli mekanlardır. Gelişen hayat koşulları ve kadınların iş hayatında daha çok yer alması,evlerimizin fiziksel olarak büyük olması ile profesyonel anlamda ev temizliği ankara desteği almak kaçınılmaz hale geldi.

Ev temizliğinde yapılan keşif sonrasında ya da siz değerli müşterilerimizden aldığımız bilgiler sonrasında ev temizliğinin kaç kişiyle yapılacağı ya da ne kadar süreceği ücreti konusunda siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Buradaki en önemli husus doğru personel sayısının belirlenmesi ve personelin alanınında uzman olmasıdır. Temizlik müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre şekil alır. Ev Temizliği Ankara , Villa Temizliği Ankara

Cam çerçeve temizliği,mobilya ve kanepelerin çekilerek altalarının süpürülmesi ve silinmesi,halı koltuk silinmesi ya da yıkanması,perdelerin yıkanıp asılması ya da stor-zebra perdelerin temizliğinin yapılması,tuvalet,banyo ve mutfakların detaylı temizliğinin yapılması,vb.

 Ev Temizliği Ankara, Villa Temizliği Ankara. Ankara Temizlik Şirketi.
Ev Temizliği Ankara, Villa Temizliği Ankara. Ankara Temizlik Şirketi.
Temizlikte kullanılacak ekip ve ekipmanlar,

Mikrofiber temizlik bezleri,doğa dostu deterjanlar( wc banyo temizleyici,yüzey temizleyici,ultra çamaşır suyu,minarelli ovma maddesi ,ahşap temizleyici,sirke)mop,paspas,elektrik süpürgersi,çekçek,peluş.

Evin temizlik esnasında ve sonrasında havalandırılması son derece önemlidir.Hem içerde hava sirkilasyonunun sağlanması hemde deterjanlardan kaynaklanan kokuların giderilmesi için.

Ev temizliğinde tercihini buharlı temizlikten yana kullanan müşterilerimiz içinde BASINÇLI BUHAR MAKİNESİ ile yerinde buharlı temizlik hizmeti vermekteyiz. Evinizdeki tüm yüzeyleri buharlı temizlikle hijyenle buluşturuyoruz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz