Halı ve Koltuk Yıkama

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Uzun yıllardır sektörde kusursuz hizmet parolası ile faaliyetlerine devam eden Ankara temizlik şirketi olan firmamız halı ve koltuk yıkama hizmeti ile de sektörün öncüsü haline gelmiştir.

Yılda en az iki kere yapılan ince temizliklerin en başında halı temizliği gelmektedir. Halı temizleme işi oldukça zordur ve emek istemektedir. Evin içerisinde hemen her yerde serilmiş olan halılar şüphesiz ki en çok kirlenen eşya konumundadır. Halıların üzeri kirlendikçe içerisinde tozlar ve kirler zamanla dibe batmaya başlayacaktır ve görülmesi zor bir hale gelecektir. Durum böyle olunca da halıyı temizlemeniz zorlaşacaktır. Hem zaman hem de emek kaybı yaşamadan halılarınızı halı yıkama firmamıza vererek güzelce temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Belirli bir zaman kullanıldıktan sonra kirlenen halılarınız, zamanla sağlığınızı tehdit edebilecek konuma gelmektedir.
Halı Yıkama Ankara, koltuk yıkama ankara

Hijyenik ve temiz bir şekilde halılarınızı kullanmak istiyorsanız kesinlikle bir halı yıkama fabrikasına halılarınızı göndermeniz gerekmektedir. Sarıkaya Kurumsal Temizlik olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte memnuniyetinizi kazanmayı hedeflemekteyiz. Halılarınızı en doğru şekilde ve halınıza en uygun şampuanlar ile birlikte yıkamaktayız. Halılarınızı yıkatmak için karar verdiyseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. Gelip adresinizden halılarınızı alıyoruz ve tekrar adresinize geri getiriyoruz. Bu süreç içerisinde de halılarınıza zarar vermeden yıkıyor ve son teknolojiye sahip olan kurutma odalarında kurutuyoruz.Halı yıkama işlemlerinde anti bakteriyel olan şampuanları kullanıyoruz. Bu şampuanlar ile birlikte halınızın daha hijyenik ve sağlıklı bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Sürekli kullanmış olduğunuz halılarınızı yıl içerisinde en az iki kere yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Halı yıkama makinesi ile uğraşmadan zahmetsiz bir şekilde halılarınızı Halı & Koltuk yıkama hizmetimiz sayesinde en temiz hallerine kavuşturuyoruz. İşlerinde tecrübeli olan ekibimiz ve firmamızın sahip olduğu son teknoloji araçlar ile halılarınızın en iyi şekilde yıkanmasını sağlıyoruz.

Fabrikada yıkanan halıların yanı sıra yerinde halı yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Kurum, kuruluş ve camilerde buluanan zemine sabitlenmiş olan halıların yerinde yıkanmasını; profosyenel ekip ekipman, halı yıkama şampuanı özel leke çıkarıcılar ve alanında uzman ekibimizle gerçekleştirkmekteyiz.
Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra sizlere % 100 temizlik garantisi verdiğimiz diğer hizmetlerimiz (Hizmetlerimiz) .Tüm bu hizmetlerimizi Ankara’nın Her Bölgesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer sizlerde halılarınızın ömürlerini uzatmak istiyorsanız ve en doğru yıkama şekliyle yıkansın istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Her zaman en iyi yaptığımız işimiz ile birlikte siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz. Çünkü bizim kalitemizi sizlerin memnuniyetlerini belirlemektedir.

Ankara temizlik şirketi olan firmamızdan halı yıkama ve koltuk temizliği hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Halı Yıkama Ankara, koltuk yıkama ankara
Kategoriler: Hizmetlerimiz