İnşaat Sonrası Temizlik

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Uzun yıllardır sektörde kusursuz hizmet parolası ile faaliyetlerine devam eden firmamız; İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti ile de sektörün öncüsü haline gelmiştir.

Kurum, kuruluş, Fabrika, Ofis, Mağaza, ev gibi birçok mekanın inşaatının tamamlanmasının ardından; ya da tadilatının tamamlanmasının ardından olmazsa olmazı inşaat sonrası temizliktir. Tadilat sonrası temizlik aslında inşaatın tamamlanmasının son halkasıdır. Bizler İnşaat sonrası temizlik konusunda da Sarıkaya Kurumsal Temizlik ailesi olarak sizlerin her zaman yanıbaşınızdayız.

İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonrası Temizlik, İnşaat Pisliği Temizleme, İnşaat Kaba Pisliği Temizleme

Tadilat sonrası temizliklerde birinci aşama Kaba inşaat atıklarından arındırılmasıdır. İkinci aşama ise siz değerli müşterilerimizin kullanabileceği seviyede temizlik yapılmasıdır,buna detaylı temizlik ya da ince temizlik denilir.

İnşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlikte kullanılan metodlar mekanın yapısına büyüklüğüne göre değişecektir. Bizler Sarıkaya Kurumsal Temizlik olarak yaptığımız ücretsiz keşif sonucunda kullanılacak metod ve malzeme konusunda siz değerli müşterilerimizi detaylı olarak bilgilendirmkteyiz. Önemli husulardan biri malzemedir. Malzemler son derece kaliteli ve uygulama alanının yapısına uygun, dokunun özelliğini bozmayacak özellikte olmalıdır.

İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Sonrası Temizlik, İnşaat Pisliği Temizleme, İnşaat Kaba Pisliği Temizleme
Her işimizde ücretsiz keşif yapmamızın nedenlerinden biride budur.

Diğer bir öemli husus ise uygulamayı yapacak personelin eğitimli olmasıdır.Temizliği meslek edinmiş işinin ehli olamalıdır.
Bizler Sarıkaya Kurumsal Temizlik ailesi olarak iş hacminin büyüklüğüne bakılmaksızın her projemizde; mutlaka sevk idare konusunda tam yetkili,müşteri iletişimi ve empati yeteneği gelişmiş en az lise mezunu bir şef bulundurmaktayız.

Tadilat sonrası temizliğin tamamlanılmasının ardından; siz değerli müşterilerimiz tarafından yapılan kontroller sonrasında iş teslimi tutanağı ile iş teslimi yapılır.

Sarıkaya Kurumsal Temizlikten İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti almak ya da Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz