Ofis Temizliği

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Uzun yıllardır sektörde kusursuz hizmet parolası ile faaliyetlerine devam eden Ankara temizlik şirketi olan firmamız; Ofis Temizliği Ankara hizmeti ile de sektörün öncüsü haline gelmiştir.

Ofisler,çalışma ortamlarımız bizlerin günümüzün çok büyük bir bölümünü geçirdiğimiz mekanlardır.Bu mekanların hijyenik ve temiz olması sağlığımız içinde son derece önemlidir.

Ankarada Temizlik firması olarak bizler bu konuda sizlerin her zaman yanındayız.

Ofis Temizliği Ankara

Çalıştığınız ortamda bulunan her türlü mobilya, halı, koltuk, wc, duvarlar, camlar, jaluziler, elektronik cihazlar, zemin cila ve bakımı gibi hizmetlerin;uygun makine parkuru ve malzeme ile temizliği yapılıp işyerinizde hijyenik ortam sağlanır. İş yerinizde bulunma saatleri göz önüne alınarak belirlenen günlük zaman dilimlerinde verilen genel temizlik hizmetleridir. Siz müşterilerimizin; temizlik hizmeti verilecek yerin konumuna ve önemine göre; günlük, haftalık ve aylık olarak programlanan zaman dilimlerinde isteğe göre yapılır.

Çalıştığınız ortamlarda temizlik hizmeti verilirken alanında tecrübeli ekibimiz; doğru temizlik malzemesin doğru bir şekilde uygulayarak bizlere emanet olan zeminlere hiçbir zarar vermez.

Temizlenen alanlarda kullanılan deterjanların kokusuz ve doğa dostu temizlik ürünleri olmasına; hem uygulayıcı personelimiz, hem siz değerli müşterilerimizin sağlığı açısından; em de doğaya duyduğumuz sonsuz sorumluluktan dolayı son derece dikkat ve özen göstermekteyiz.

Ankara’da temizlik hizmeti firmamız siz değerli müşterilerimizin; ofislerini,iş yerlerini, fabrikalarını ve diğer çalışma mekanlarını temizlerken sanki biz orada yokmuşuz gibi hissedersiniz. Evrak düzeni, masa düzeni, dosya düzeni vb. hiçbir zaman bozulmaz. Tüm araç gereç dosya ve malzemeleriniz sizin bıraktığınız yerde olur ofis temizliği bittiğinde.

Sarıkaya Kurumsal Temizlik olarak siz değerli müşterilerimizin; ofislerini, iş yerlerini, fabrikalarını ve diğer çalışma mekanlarını temizlerken son derece dikkatli ve sessiz bir ofis temizliği performansı sergiler.

Ankara temizlik şirketi olan firmamızdan ofis temizliği hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Kategoriler: Hizmetlerimiz