Sözleşmeli Personel Temini

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Uzun yıllardır sektörde kusursuz hizmet parolası ile faaliyetlerine devam eden Ankara Temizlik firmamız; Sözleşmeli Personel Temini hizmeti ile de sektörün öncüsü haline gelmiştir.

Ankara temizlik şirketleri arasında sözleşmeli personel temini yapan firmamız; zengin referansları ve işinin ehli, eğitimli ve tecrübeli personelleriyle işlerinizi kolaylaştırmak için her zaman yanınızdadır.
Ankara Temizlik Şirketi olan firmamızdan alacağınız sözleşmeli sabit personel ile siz değerli müşterilerimiz; hem vakitten hemde verimlilikten son derece kar edersiniz.

Personellerimiz doğru projeye doğru bir şekilde personel yerleştirme prosedürlerine tabi tutularak iş başı yaptırılır. Personelin performansı, işe devam durumu, kılık kıyafeti, hal ve hareketleri gibi hizmet kalitesini doğrudan etkileyen bir çok kriter; sabit personel temini yapan firmamızın ilgili bölüm yöneticileri tarafından denetlenir.

Sözleşmeli Personel Temini, Sabit Sözleşmeli Personel Temini, Geçici Personel Temini, Günlük Personel Temini

Konser, fuar, tanıtım, açılış, resepsiyon, balo, seminer organizasyonlarında; part-time, iş merkezleri her türlü ofis, rezidans, site, oteller, fabrikalar, hastaneler gibi kuruluşlarda; part-time ya da full-time görev yapacak konusunda deneyimli personel temin ederek hizmet vermekteyiz.
Ankara temizlik şirketi olan firmamızdan sözleşmeli personel hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz