Zemin Temizliği ve Cilalama

admin tarafından tarihinde yayınlandı

eminleriniz yaşadığınız mekanların en önemli öğelerinden biridir. Zemin Temizliği Ankara, Gerek inşaat sonrası gerekse kullanılan zeminler; zemin tipinin analizi yapılarak uygun temizlik malzemeleri ve profesyonel makinalar ve profesyonel ekiplerimizce yapılır.

Zemin Temizliği Ankara, Fabrika Zemin Temizliği, Zemin Cilalama Ankara, Mermer Cilalama Ankara, Taş Zemin Cilalama Ankara, Mermer Parlatma Ankara

Temizlenen bu zeminler cilanın uygulanabilmesi için daha detaylı en ufak bir kirlilik kalmayacak şekilde yeniden temizlenir. Zemin tipine uygun cila seçilerek detaylı temizlenen zemine profesyonel makinalar ya da mop yardımı ile uygulanır. Cila uygulama işlemi son derece profesyonellik gerektiren bir işlemdir. İşinin ehli bir ekipin uygulaması demek hem zeminin ömrünü hemde cilanın ömrünü artırır. Bu uygulama sayesinde zemin ve siz değerli müşterimiz ciddi oranda kara geçersiniz.

Zemin Temizliği Ankara, Fabrika Zemin Temizliği, Zemin Cilalama Ankara, Mermer Cilalama Ankara, Taş Zemin Cilalama Ankara, Mermer Parlatma Ankara
Zemin cilalamanın faydaları şunlardır;

• Uygulanan zeminin ömrünü uzatır. Cilalama işlemi zeminin yüzeyinde sert ve parlak bir tabaka oluşturacağından taşıma esnasında oluşabilecek çizik,zedelenme,kırılma gibi etkenleri bertaraf eder.
• Cilalama işlemi zeminlere daha estetik bir görünüm kazandırır.
• Cilalı yüzeylerde temizlik çok daha kolay olacaktır.
• Cilalanan zeminlerde yanlış deterjan kullanımı sonucunda oluşacak yanıklar; cila yüzeyinde kalacağından; ana zemine ulaşamayacak ve ana zeminin görüntüsünü ve dokusunu bozamayacaktır.

Bizler Sarıkaya Kurumsal Temizlik ailesi olarak iş hacminin büyüklüğüne bakılmaksızın her projemizde; mutlaka sevk idare konusunda tam yetkili, müşteri iletişimi ve empati yeteneği gelişmiş en az lise mezunu bir şef bulundurmaktayız.

Ankara temizlik şirketleri öncüsü olan firmamızdan Zemin Temizliği hizmeti almak ya da Zemin Cilalama hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz